Aktualności

Wydarzenia i promocje

Wieża kościelna – Dobra Nowogrodzka

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować Państwu kolejną naszą realizację. Co prawda realizacja została ukończona zimą, ale nigdy nie jest za późno aby o niej powiedzieć 🙂 Jest to wynajem i montaż rusztowań na remontowanej wieży kościelnej w Dobrej Nowogrodzkiej.

Apartamentowiec Chrobry – Międzyzdroje

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy pokazać Państwu kolejną naszą realizację. To chyba jedna z największy naszych realizacji – oczywiście chodzi nam o gabaryt budynku przy jakim pracowaliśmy 🙂 Naszym dzisiejszym bohaterem jest apartamentowiec Chrobry w Międzyzdrojach przy którym odbywał się remont elewacji.

Rusztowanie podwieszane – Kołobrzeg

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy pokazać Państwu kolejną naszą realizację. Różni się ona od naszych standardowych zleceń, ponieważ w tym konkretnym przypadku nie mogliśmy postawić klasycznego rusztowania elewacyjnego. Zdecydowaliśmy się na montaż rusztowania podwieszanego.

Dom wielorodzinny – Szczecin, Podjuchy

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy pokazać Państwu kolejną naszą realizację. Nie zawsze pracujemy przy dużych i flagowych projektach – często nasze rusztowania wynajmowane oraz montowane są przy prywatnych posesjach oraz przez wspólnoty mieszkaniowe. Jedną z takich realizacji jest ta znajdująca się w szczecińskich Podjuchach. Zlecenie polegało na montażu rusztowania elewacyjnego przy budynku wielorodzinnym.

Akademickie Centrum Ekspoatacji Obiektów Pływających w Szczecinie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy pokazać Państwu jedną z ostatnich realizacji przy jakich mieliśmy szansę pracować. Jest to postawienie rusztowania elewacyjnego przy budowie Akademickiego Centrum Eksploatacji Obiektów Pływających w Szczecinie. Budynek ten budowany jest przez Akademię Morską w Szczecinie – będzie się składał z laboratoriów dydaktycznych oraz laboratorium hydrotechnicznego w którym będzie testowało się modele jednostek pływających.

Budowa TBS – Dąbie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy zaprezentować kolejną realizację, jakiej podjęła się nasza firma. Jest to montaż rusztowania elewacyjnego przy nowo budowanych budynkach wielorodzinnych TBS w Dąbiu

Apartament Gardenia – Dziwnów

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

Dzisiaj przychodzimy do Państwa z kolejną realizacją. Tym razem nasze firma pojechała do Dziwnowa aby zamontować rusztowanie elewacyjne w nowo wybudowanym kompleksie apartamentów Gardenia. Jego unikalność polega na tym, że jest on wybudowany tylko 20m od morza! Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii 🙂

Budynek mieszkalny – Szczecin Zdroje

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością prezentujemy Państwu jedną z naszych najnowszych realizacji. Jest to wynajem i montaż rusztowania elewacyjnego przy wielorodzinnym budynku mieszkalnym zlokalizowanym w szczecińskiej dzielnicy Zdroje.

Budynek mieszkalny – Szczecin, Langiewicza

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy Państwu zaprezentować jedną z najnowszych realizacji jakiej podjęła się nasza firma. Jest to wynajem i montaż rusztowania elewacyjnego na bloku mieszkalnym zlokalizowanym przy ul. Langiewicza w Szczecinie.

Zapraszamy do przejrzenia naszej galerii!

Budynek mieszkalny – Gryfino

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy zaprezentować Państwu jedną z naszych najnowszych realizacji. Jest to montaż rusztowań elewacyjnych przy budynku mieszkalnym zlokalizowanym w Gryfinie.

Budowa Hotelu Henryk w Świnoujściu

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

W ostatnim czasie praca tak nas pochłonęła, że niestety nieco zapomnieliśmy o informowaniu Państwa o naszych realizacjach. W związku z tym przez kolejne parę dni będziemy wstawiać naszej ostatnie zrealizowane prace 🙂

Jako pierwszą chcielibyśmy przedstawić naszą najstarszą realizację z przełomu roku 2018 i 2019. Jest to postawienie rusztowań elewacyjnych przy nowo budowanym Hotelu Henryk w Świnoujściu. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć!

Szkolenie załogi

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

Cała nasza załoga pracująca przy montażu rusztowań przeszła w ostatnich dniach szkolenie z zakresu bezpieczeństwa pracy na wysokości. Każdy z pracowników nauczył się prawidłowych sposobów ewakuacji oraz pierwszej pomocy osoby, która zawisła na szelkach bezpieczeństwa. Po szkoleniu jeszcze bardziej wzięliśmy sobie do serca bezpieczeństwo i higienę pracy na wysokości, dzięki czemu zainwestowaliśmy w nowy sprzęt….

Read More

Aquamarina w Międzyzdrojach II etap

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

Prezentujemy Państwu dalsze efekty prac przy nowopowstającym budynku Aquamarina w Międzyzdrojach. Nasz zespół kończy drugi etap montażu rusztowań do wysokości 50m. Całkowity metraż rusztowań to już około 8 tys. m2.

Budowa budynku Selfa w Szczecinie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy zaprezentować Państwu jedną z naszych najnowszych realizacji. Jest to montaż rusztowań przy powstającym właśnie budynku Selfa w Szczecinie. Rusztowania, które wstawialiśmy są to rusztowania elewacyjne.

Aquamarina w Międzyzdrojach c.d.

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy zaprezentować Państwu ciąg dalszy naszej realizacji jaką jest montaż rusztowań przy nowopowstającym budynku Aquamarina w Międzyzdrojach. Jak widać budynek pnie się do góry tak jak nasze rusztowania 🙂

Podwieszane rusztowanie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

Pomimo niekorzystnej aury i słupków rtęci spadających do -15 stopni nasza ekipa nie spoczywa na laurach. Chcielibyśmy pochwalić się naszą najnowszą realizacją – dosyć niecodzienną. Wykonaliśmy podwieszane rusztowanie wykonane na ziemi po czym przenieśliśmy je dźwigiem w miejsce podwieszenia. Z ziemi wyglądało to spektakularnie 😉

Centrum Symulacji Medycznych PUM w Szczecinie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

Zima to okres w którym w branży budowlanej jest nieco mniej pracy. Nie znaczy to jednak, że mamy czas na odpoczynek. Naszą kolejną realizacją jest nowo budowany budynek Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W nowym budynku będzie mieścić się Centrum Symulacji Medycznych. Przy powstającym budynku nasza firma zamontowała 2000m2 rusztowań.

Read More

Kamienica w Berlinie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

Z radością chcielibyśmy poinformować o naszym pierwszym większym zleceniu wykonanym za granicą. Nasz zleceniodawca zaprosił nas do samego centrum Berlina abyśmy pomogli mu w przygotowaniach do remontu kamienicy. Celem naszego zlecenia był wynajem i montaż rusztowania elewacyjnego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji.

Read More

Aquamarina w Międzyzdrojach

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy zaprezentować Państwu jedną z naszych najnowszych realizacji. Jest to montaż rusztowań elewacyjnych w nowopowstającym kompleksie apartamentów – Aquamarina Onyx w Międzyzdrojach. Budynek planowany jest do oddania do użytku w czwartym kwartale 2018r.

Read More

Budynek straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

Kontynuujemy raporty z naszych ostatnich realizacji 🙂 W dniu dzisiejszym chcielibyśmy się pochwalić zleceniem wykonywanym w województwie lubuskim. Naszym zadaniem był montaż rusztowań elewacyjnych przy nowym budynku Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Dąbrowskiego.

Read More

Szpital przy ul. Arkońskiej w Szczecinie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

Pochłonięci pracą nie mogliśmy się skupić na bieżącym dodawaniu nowych realizacji na stronę internetową. W tym i kolejnym postach postaramy się dodać parę naszych ostatnich realizacji. Pierwszą z serii naszych zaległych realizacji jest montaż rusztowania w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie przy ul. Arkońskiej. Do realizacji użyliśmy rusztowań elewacyjnych przy budynku przechodzącym gruntowny remont. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji.

Read More

Wieża kościoła w Gryfinie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

Dawno nie prezentowaliśmy Państwu naszych najnowszych realizacji za co najmocniej przepraszamy. Do końca pochłonęła nas praca. W dzisiejszym poście chcielibyśmy zaprezentować najnowszą realizację jakim jest wynajem rusztowania i jego montaż przy wieży kościelnej w Kościele p.w. Narodzenia N.M.P w Gryfinie. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z realizacji.

Read More

Urząd Miasta w Gryfinie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

Z radością chcielibyśmy przedstawić Państwu kolejną realizację naszej firmy związaną z wynajmem i montażem rusztowań elewacyjnych. Tym razem naszym klientem był Urząd Miasta i Gminy Gryfino, który chce odnowić elewacje w swojej siedzibie.

Read More

Kamienica w Szczecinie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy zaprezentować Państwu nowy projekt realizowany przez naszą firmę. Jest to dostarczenie oraz montaż rusztowań elewacyjnych do kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej w Szczecinie. Docelowo kamienica przejdzie rewitalizację całej elewacji frontowej.

Read More

Kurort nadmorski w Międzyzdrojach

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

Pozostajemy z naszymi realizacjami na wybrzeżu, ostatnio informowaliśmy o realizacji w Świnoujściu. W dniu dzisiejszym chcielibyśmy zaprezentować naszą ostatnią realizację z Międzyzdrojów. Jest to znany kurort nadmorski – Americanos. Elewacja budynku zostanie całkowicie wyremontowana przy pomocy rusztowań naszej firmy.

Read More

Hala tenisowa w Szczecinie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym chcielibyśmy się Państwu pochwalić jedną z naszych ostatnich realizacji. Było postawienie rusztowania elewacyjnego przy budowie nowej hali tenisowej w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego.

Read More

Grand Park Rusałka w Szczecinie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

z radością prezentujemy Państwu naszą kolejna realizację. Jest to długo wyczekiwany obiekt znajdujący się przy Parku Kasprowicza w Szczecinie – Grand Park Rusałka. W nowo wybudowanym budynku stawialiśmy rusztowania elewacyjne które posłużą do wykończenia elewacji.

Read More

Apartamenty nadmorskie w Mielnie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

naszą kolejną realizacją jest postawienie rusztowań elewacyjnych firmy Plettac SL 70 przy budowie apartamentów nadmorskich w mieście Mielno. Łączna powierzchnia powstających rusztowań to około 2000 m2. Obiekt powstaje w otoczeniu lasów w spokojnej okolicy.

Read More

Baltic Park Molo w Świnoujściu

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,
w nowym roku ponownie zostaliśmy zaproszeni na plac budowy Baltic Park Molo w Świnoujściu. Tym razem mogliśmy pracować przy bardzo nietypowym obiekcie zlecenia. Naszym zadaniem było postawienie rusztowania elewacyjnego przy wieży zjeżdżalni basenowej.

Read More

Kamienica w Szczecinie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,
w dniu dzisiejszym chcielibyśmy zaprezentować naszą najnowszą realizację której pierwszy etap realizowaliśmy już w przeszłości. Jest nią kamienica w Szczecinie przy ul. Piłsudskiego. Parę miesięcy wcześniej celem naszego zlecenia było postawienie rusztowania od tzw. oficyny. Obecnie rusztowanie postawione jest na całej szerokości budynku mieszkalnego. Celem postawienia rusztowania jest przygotowanie do odnowienia elewacji i ocieplenia budynku.

Read More

Oficyna kamienicy w Szczecinie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym chcielibyśmy przedstawić bardzo nietypową realizację jakiej się podjęliśmy. Na życzenie naszego klienta wykonaliśmy montaż rusztowania podwieszając je w całości na wklejanych konsolach budowlanych. Całe rusztowanie elewacyjne jest więc rusztowaniem wiszącym.

Read More

Kamienica w Szczecinie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

przedstawiamy Państwu zdjęcia z naszej kolejnej realizacji, którą mieliśmy przyjemność wykonywać na terenie Szczecina. Celem naszego zlecenia było zmontowania rusztowania elewacyjnego w kamienicy przy ulicy Siennej. Obecny właściciel planuje odnowić elewację kamienicy przez odmalowanie całego frontu i odrestaurowanie rzeźb.

Read More

Budynek mieszkalny w Szczecinie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

przesyłamy zdjęcia z kolejnej naszej realizacji. Tym razem stawialiśmy rusztowania dla naszego Klienta w samych centrum Szczecina, które będzie służyć do ocieplenia elewacji budynku. Metraż stawianego rusztowania to prawie 1200 m2.

Read More

Budynek mieszkalny w Szczecinie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy dzisiaj podzielić się z Państwem zdjęciem troszkę mniejszej realizacji, ale także takie nasza firma traktuje równie poważniej jak dużo większe zlecenia. Na zlecenie naszego klienta wykonaliśmy montaż naszych rusztowań ramowych firmy Plettac na ul. Boguchwały w Szczecinie.

Read More

Budynek ZUT w Szczecinie

By | Bez kategorii

Chcielibyśmy dzisiaj przedstawić Państwu zdjęcia z naszej najnowszej realizacji. Nasze prace obejmowały montaż rusztowań ramowych przebudowywanego budynku Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Poniżej zamieszczamy zdjęcie z realizacji.

Read More

Budynek przy ul. Cukrowej w Szczecinie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

z miłą chęcią oddajemy w Państwa ręce zdjęcia z naszej najnowszej realizacji na ul. Cukrowej w Szczecinie. Jest to budynek na którym wykonaliśmy montaż naszego rusztowania ramowego systemu Plettac. Poniżej zamieszczamy zdjęcie z realizacji.

Read More

Hala sportowa w Goleniowie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

chcemy się z Państwem podzielić informacją o realizacji, przy której mieliśmy okazję pracować kilka miesięcy temu. Jest to hala sportowa w Goleniowie, która obecnie jest już z końcowej fazie budowy. Poniżej zamieszczamy zdjęcie z realizacji.

Read More

Blok mieszkalny przy ul. Emilii Plater

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,
z dużą dozą przyjemności chcielibyśmy podzielić się z Państwem nasza najnowszą realizacją. Mieliśmy przyjemność pracy przy bloku mieszkalnym przy ul. Emilii Plater w Szczecinie. Nasze pracy obejmowały postawienie rusztowania elewacyjnego na jednej ze ścian budynku. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami.

Read More

Kamienica w Szczecinie przy ul. Krasińskiego

By | Bez kategorii

Z wielką ekscytacją prezentujemy Wam naszą najnowszą realizację. Mieliśmy przyjemność pracy przy kamienicy przy ul. Krasińskiego w Szczecinie. Nasze pracy obejmowały postawienie rusztowania elewacyjnego na jednej ze ścian budynku. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami.

Read More

Kamienica w Szczecinie

By | Bez kategorii

Szanowni Państwo,

z wielką ekscytacją prezentujemy Wam naszą najnowszą realizację. Mieliśmy przyjemność pracy przy kamienicy w centrum Szczecina. Nasze pracy obejmowały postawienie rusztowania elewacyjnego. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami.

Read More

Budowa biblioteki dla Uniwersytetu Szczecińskiego

By | Bez kategorii

Z miesiąca na miesiąc nasza firma rozwija się coraz bardziej. Stale dbamy o podwyższanie jakości naszych usług co ma odbicie w klientach z którymi mamy szansę współpracować. Z wielką radością prezentujemy Państwu naszą najnowszą realizację – budowę nowej biblioteki dla Uniwersytetu Szczecińskiego

Read More

Nowe ubrania robocze

By | Bez kategorii
Miło nam poinformować (i pochwalić się), że zakupiliśmy nowe ubrania robocze w pełni zgodne z przepisami BHP. Jesteśmy przekonani, że ten zabieg znacznie zwiększy rozpoznawalność naszej marki oraz pozwoli szybko zidentyfikować pracowników naszego zespołu na placu budowy.

Read More

Nowa realizacja w Ustroniu Morskim

By | Bez kategorii

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z najnowszej realizacji w Ustroniu Morskim. W naszych realizacjach nie ma marginesu na ryzyko błędów lub zaniechania, dlatego wszystkie zlecenia cechują się profesjonalizmem. Rusztowania elewacyjne w tym przypadku umożliwiły remont elewacji budynku.

Read More

Wprowadziliśmy rusztowania modułowe!

By | Bez kategorii

Z radością informujemy, że od kwietnia 2015r. nasza oferta poszerza się o rusztowania modułowe.

Dzięki temu dopasowanie rusztowania do nawet najbardziej skomplikowanych kształtów powierzchni staje się możliwe i niesamowicie proste.

Zapraszamy już teraz do współpracy i sprawdzenia naszych nowych rusztowań modułowych.

 

 

Uruchamiamy nową stronę internetową!

By | Bez kategorii

Z przyjemnością informujemy, że prace związane z uruchomieniem naszej nowej strony internetowej dobiegają ku końcowi.

Wierzymy, że zarówno wygląd jak i funkcjonalność nowej strony przypadną Państwu do gustu.

Pozdrawiamy,
Zespół Scaf-Rent